2014-10-19 AKCJA Z DKMS REJESTRACJA DAWCÓW SZPIKU KOSTNEGO

Walka z nowotworem krwi 19.10.2014 w C.H.GALAXY. Nasz Klub wraz z Fundacją DKMS Polska zorganizował akcję rejestracji dawców szpiku kostnego pod hasłem” Jutro może się okazać, że to właśnie Ty możesz uratować komuś życie” zakończyła się wielkim sukcesem, zainteresowaniem i zarejestrowaniem 165 nowych dawców szpiku kostnego. Dodatkowo jako organizatorzy wydarzenia wsparliśmy ideę dawstwa szpiku i działalność DKMS Polska przekazując na rzecz rejestracji potencjalnych dawców 25 000zł. Nasza Akcja poruszyła wielu ludzi lecz nie wszyscy z powodu przebytych chorób i wieku mogli zostać dawcami, ale z wielkim zaangażowaniem identyfikowali się z naszą akcją. Dziękujemy mediom Kurierowi Szczecińskiemu, Radio Szczecin, Kronice Szczecińskiej oraz C.H.Galaxy za wsparcie.