BILETY FM

Nową firma posiadająca kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży biletów.

Zaawansowany system sprzedaży biletów online pozwalający na definiowanie dowolnych miejsc wydarzenia, niezależnie od stopnia skomplikowania.

Firma posiada własny, unikalny blankiet biletowy z wielopoziomowym zabezpieczeniem. Blankiety standardowo opatrzone są logotypem organizatora danego wydarzenia – a na życzenie dodane mogą zostać logotypy sponsorów.

System sprzedaży biletów współpracuje z punktami dystrybucyjnymi, których liczba będzie sukcesywnie wzrastać. Jedna umowa, jednorazowe przekazanie puli biletów, kilka kanałów dystrubcji, jednokrotne i nieskomplikowane rozliczenie.

FUNDACJA MONIKI PYREK

Fundacja Moniki Pyrek powstała z miłości do sportu i niepohamowanej chęci zarażania tą pasją wszystkich dookoła bez ograniczeń.

Fundacja tworzy projekty dla dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów zachęcające do bycia aktywnym i spędzania wolnego czasu na sportowo. Prowadzi Fundusz stypendialny dla młodych sportowców, otacza ich fachową opieką, finansuje stypendia oraz służy radą.

Dla Moniki sport stał się przepiękną przygodą i wyznaczył jej ścieżkę życia. Na początku swojej sportowej drogi była stypendystką kilku fundacji, które dały jej szanse rozwoju. Teraz czas na spłatę „długu wdzięczności”.

POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS

Zapewnia szkolenie dzieci w wieku od 4. do 12. roku życia na terenie całego woj. Zachodniopomorskiego w otwartych grupach treningowych
PSFS prowadzona jest pod nadzorem Pogoni Szczecin S.A. dzięki czemu gwarantuje jakość oraz doświadczenie, zaś trenowanie z Nami daje szansę zarówno chłopcom jak i dziewczynom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swojej pasji oraz spełnienie marzeń. Uczestnictwo jest etapem preselekcji pozwalającym doskonalić swoje umiejętności i dążyć do realizacji celów. W naszych założeniach najzdolniejsi zawodnicy/czki PSFS będą mieli szansę kontynuować swoje treningi w Akademii Pogoni Szczecin.Treningi skierowane są dla chłopców i dziewczynek, chcących rozwijać swoje pasje i umiejętności sportowe.

FUNDACJA POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
ul. Karłowicza 28