2011-05-27 Impreza Charytatywna – cel: pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę

27 maja 2011 roku odbyła się już 7 cykliczna impreza charytatywna organizowana przez nasz klub w Hotelu Park. Tegoroczny cel to pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę z terenu naszego województwa.
Dzięki uzbieranym środkom zakupimy dla tych dzieci inhalatory przenośne, odżywki wzmacniające organizm i dopłacimy do kamizelek wibracyjnych wspomagających usuwanie wydzieliny z płuc.
Jak co roku licznie przybyli nasi darczyńcy i goście, którzy otworzyli swoje serca uczestnicząc w tym przedsięwzięciu. Imprezę otworzył chór Don Diri Don, a do tańca zagrał zespół muzyczny.
Odbyła się licytacja, na której nie zapomnieliśmy tez o Monice Kryger, by pomóc jej w zakupie leku ratującego życie.
Duże emocje wzbudziła też loteria, w której do wygrania było bardzo dużo wartościowych nagród miedzy innymi Rossenthal, MaxMara, Escada i wiele innych znanych firm. Dzięki hojności naszych gości cel został osiągnięty, a zabawa trwała do późnych godzin. Już zmówiliśmy 8 inhalatorów przenośnych i 6 nebulizatorów, odżywki i jesteśmy w trakcie załatwiania dofinansowania do kamizelek.
Śpieszymy się, by dzieci jak najszybciej mogły korzystać ze sprzętu medycznego.