2009-12-02 Wizyta w Rotary Club Hamburg Haake

Dnia 2 grudnia 2009 roku gościliśmy u naszych niemieckich przyjaciół z Rotary Club Hamburg Haake. W Hotelu Lindtner odbyło się spotkanie, w którym uczestniczył Polski konsul Generalny w Hamburgu Pan Andrzej Osiak.
Wysłuchaliśmy wykładu dotyczącego relacji polsko- niemieckich w okresie powojennym przygotowanego przez Konsula i dyskusji w tym temacie.
Mieliśmy tez okazję do spotkania ze wszystkimi członkami Clubu Hamburg Haake i zaobserwowania porządku spotkania prowadzonego przez prezydenta Pana Gerharda Puttfarckena.
Z przyjemnością powitaliśmy naszych najbliższych przyjaciół Gundula i Peter Jani, Susanne i Rolf Schneider oraz Annemarie i Gerhard Puttfarcken.
Spotkanie odbyło się w podniosłej i przyjaznej atmosferze, przy tej okazji zaprosiliśmy naszych niemieckich przyjaciół do udziału w corocznej imprezie charytatywnej odbywającej się w Hotelu Park w Szczecinie dnia 28 maja 2010 roku.