2009-11-19 Spotkanie ze sponsorami

Dnia 19.11.2009 w restauracji GRAND CRU odbyło się spotkanie z naszymi sponsorami i gośćmi z klubu niemieckiego Hamburg Haake. Tego dnia podziękowaliśmy wszystkim osobom i firmom zaangażowanym w nasz projekt zakupu respiratora dla niemowląt do szpitala w Stargardzie Szczecińskim. Dyrektor Stargardzkiego szpitala opowiedział o nieocenionej przydatności tego sprzętu oraz podziękował naszemu klubowi i sponsorom.
Jak zawsze zadbaliśmy o artystyczną oprawę goszcząc międzynarodowej już sławy szczeciński chór Don Diri Don. Wspaniały śpiew szczecińskich chórzystów dodatkowo uhonorował naszych sponsorów. Nie omieszkaliśmy też przypomnieć, iż jak co roku liczymy na hojność naszych darczyńców, dzięki nim będziemy mogli pomóc wielu potrzebującym.