2009-05-29 Impreza Charytatywna- cel zakup sprzętu medycznego służącego do ratowania życia noworodków

29 maja 2009 roku w Hotelu Park w Szczecinie miała miejsce nasza cykliczna impreza charytatywna, której celem było zebranie środków na zakup sprzętu medycznego służącego do ratowania życia noworodków w szpitalu w Stargardzie Szczecińskim.
Rozpoczęliśmy występem młodej utalentowanej Malwiny Bieganowskiej uczennicy szkoły muzycznej pierwszego stopnia, a przybyłych gości powitała prezydent Rotary Club Szczecin Center Anna Bojarska.
Wysłuchaliśmy też krótkiej prelekcji dyr. Dariusza Lewińskiego ze Szpitala w Stargardzie Szczecińskim na temat ratowania życia noworodków i przydatności sprzętów medycznych do tych celów.
Dbając o swoich gości a zarazem sponsorów przygotowaliśmy bufet wewnątrz lokalu i grill w przepięknym, ukwieconym hotelowym ogrodzie.
Jak zwykle loteria z dużą ilością cennych nagród cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Po raz pierwszy wprowadziliśmy licytację na tablicy, okazało się, iż bardzo przypadała do gustu naszym sponsorom.
O oprawę artystyczną zadbał zespół muzyczny Andy Scamps Orchestra oraz występ tancerek ze Szkoły Tańca Milagro. W przyjemnej i przyjaznej atmosferze udało nam się wspólnie zrealizować nasz cel zbierając 60 000 zł, podnosząc tym samym coraz wyżej pułap hojności naszych sponsorów, za co im gorąco dziękujemy.
Pieniądze te przeznaczone zostały na zakup respiratora dla noworodków.