KRS 0000 163 731

Tak niewiele trzeba zrobić, by nadzieja na lepsze jutro zamieniła się w prawdziwą radość. Czasem wystarczy tylko kilka ciepłych słów, które podnoszą na duchu, ale w wielu przypadkach potrzebne jest  większe zaangażowanie.

Pomóż nam nie mówić „NIE!”

Głównym celem Rotary Club Szczecin Center jest zapewnienie swoim podopiecznym wsparcia w postaci stałego dostępu do środków ułatwiających, a nawet ratujących życie. Kwestia nieprzerwanych działań jest szczególnie ważna w aspekcie zdrowia osób, którymi aktualnie się opiekujemy – aby utrzymać, a nawet wzmocnić dotychczasowe efekty leczenia konieczna jest systematyczna pomoc. Pracujemy, by zdobywać fundusze, a nowych osób w potrzebie przybywa z roku na rok.

Wykorzystując w pełni naszą energię, sprawność, pomysły i pozytywne nastawienie, stanowimy podporę dla słabszych. Odpowiadamy na potrzeby dzieci z wielodzietnych rodzin, kupując co roku 200-300 par zimowych butów. Wspieramy rodziny w trudnej sytuacji zakupując najpotrzebniejsze produkty spożywcze i chemiczne. Pomagamy bardzo skromnie żyjącym seniorom, zapewniając im niezbędne sprzęty codziennego użytku. Najważniejszym celem jest stała opieka nad niepełnosprawnymi dziećmi i dorosłymi. Finansujemy im niezbędne turnusy rehabilitacyjne, specjalistyczne sprzęty, wózki, protezy, leki i opiekę medyczną . Widzimy jak się rozwijają jak rosną jak są wdzięczni. Oni na nas liczą ,nie możemy powiedzieć NIE.

Razem możemy zrobić jeszcze więcej!