2015-05-29 XI Bal Charytatywny Rotary Club Szczecin Center

W Hotelu Park pod koniec maja odbyła się coroczna impreza charytatywna, tym razem pod hasłem „NERKA=ŻYCIE”. Celem imprezy było wsparcie finansowe zakupu aparatu do hemodializy, czyli tzw. sztucznej nerki oraz pomoc podopiecznym Klinicznego Oddziału Pediatrii, Nefrologii ze Stacją Dializ i Leczenia Ostrych Zatruć Szpitala Dziecięcego na Wojciecha w Szczecinie. Dzięki sprzedaży cegiełek, loterii i darczyńcom udało się zebrać około 50 000 zł. 100 cennych fantów do loterii ufundowały m.in. takie firmy, jak Rosenthal, Escada Sport, MaxMara, Sylwia Majdan i Filozofia Piękna, a znany szczeciński malarz, Wojciech Zieliński, podarował swój obraz na ten szczytny cel. Imprezę rozpoczęła wokalistka Malwina Bieganowska, a przez cały wieczór goście bawili się przy muzyce zespołu Fair Play.