2015-09-10 przekazanie środków na zakup sprzętu do Szpitala w Goleniowie

W dniu 10 września 2015 roku Rotary Club Szczecin Center przekazało środki finansowe w wysokości 30 000,00 zł, które udało się pozyskać na XI Balu Charytatywnym pod hasłem Nerka=Życie” oraz z 1% podatku. Za przekazane pieniądze zostanie zakupiony specjalistyczny aparat do hemodializy czyli tzw. „sztuczna nerka”, dwie pompy infuzyjne oraz kardiomonitor na potrzeby Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie Sp. z o.o.
Bardzo serdecznie dziękujemy uczestnikom Balu Charytatywnego, jak również wszystkim tym, którzy przekazali na ten cel 1% swojego podatku. Jesteśmy wdzięczni za za ogromną życzliwość, wrażliwość i otwarte serce wobec chorych leczonych w Szpitalu w Goleniowie.